logo

Partnerzy

Poniżej prezentujemy firmy, z którymi współpracujemy przy projektach.
 • HUAWEI POLSKA SP. Z O. O.

  http://consumer.huawei.com/pl

  HUAWEI Polska Sp. z o.o. od 2020 r. jest głównym sponsorem Fundacji, wspomagając ją w realizacji działań statutowych. Firma HUAWEI otworzyła w Warszawie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy, który nawiązuje współpracę z polskimi ośrodkami badawczymi oraz naukowcami, w tym z Wydziałem Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

  Zarząd firmy HUAWEI, zdając sobie sprawę z potrzeby inwestowania w młodzież w wieku szkolnym i akademickim, zaoferował długoterminową pomoc finansową nie tylko Fundacji ale także Krajowemu Funduszowi na rzecz Dzieci. Jest to istotne, gdyż wielu spośród uczestników imprez organizowanych przez Fundację (zwłaszcza Olimpiady Informatycznej oraz Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym) to byli uczestnicy programu Funduszu.

   

 • Polskie Towarzystwo Informatyczne

  https://portal.pti.org.pl/

  Polskie Towarzystwo Informatyczne współpracuje i wspiera finansowo nieprzerwalnie od 2004 r. z fundusz celowy Nagrody im. Witolda Lipskiego i aktywnie uczestniczy w realizacji tego projektu przez Fundację. PTI współorganizowało z Fundacją wydarzenie "25-lecie Olimpiady Informatycznej – w poszukiwaniu wyzwań, światowe sukcesy polskich informatyków".

 • PKO Bank Polski S.A.

  https://www.pkobp.pl/

  PKO Bank Polski S.A. jest sponsorem drużyn Uniwersytetu Warszawskiego podczas Akademickich Mistrzostw Europy Środkowej w Programowaniu Zespołowym (CERC) oraz Finałach Akademickich Mistrzostw Świata w Programowaniu Zespołowym (ICPC World Finals) nieprzerwalnie od 2011 r. i od tego okresu na stałe współpracy z Fundacją Rozwoju Informatyki wspierając przygotowania studentów do tych najbardziej przestiżowych zawodów programistycznych na świecie. 

 • Atende S.A.

  https://atende.pl/

  Atende S.A. jest sponsorem konkursu programistycznego Potyczki Algorytmiczne od 2016 r. Wspiera również finansowo Nagrodę im. Witolda Lipskiego oraz przygotowania studentów Uniwersytetu Warszawskiego biorących udział w międzynarodowych konkursach programistycznych.