2023-11-06

5 listopada 2023 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbywała się XXVII edycja Akademickich Mistrzostw Polski w Programowaniu Zespołowym.

Pierwsze miejsce (złoty medal oraz puchar) zajęła drużyna Jagiellonian 1 w składzie: Antoni Długosz, Kacper Paciorek, Kacper Topolski z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, której opiekunami byli Lech Duraj i Krzysztof Potępa.

Drugie miejsce (złoty medal) zajęła drużyna UWr 1 w składzie Krzysztof Boryczka, Antoni Buraczewski, Łukasz Pluta z Uniwersytetu Wrocławskiego, której opiekunami byli Paweł Gawrychowski, Krzysztof Loryś oraz Bartłomiej Dudek.

Trzecie miejsce (złoty medal) zajęła drużyna Jagiellonian 2 w składzie Justyna Jaworska, Jan Klimczak, Rafał Pyzik z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, której opiekunami byli Lech Duraj i Krzysztof Potępa.

Czwarte miejsce (złoty medal) zajęła drużyna UW 4 w składzie Jan Kwiatkowski, Michał Staniewski, Kamil Zwierzchowski z Uniwersytetu Warszawskiego, której opiekunem był Marek Sokołowski.

Piąte miejsce (srebrny medal) zajęła drużyna UWr 2 w składzie Marcin Knapik, Mateusz Orda, Adam Zyzik z Uniwersytetu Wrocławskiego, której opiekunami byli Paweł Gawrychowski, Krzysztof Loryś oraz Bartłomiej Dudek.

Szóste miejsce (srebrny medal) zajęła drużyna UW 3 w składzie Jakub Pniewski, Kamil Szymczak, Franciszek Witt z Uniwersytetu Warszawskiego, której opiekunem był Marek Sokołowski.

Siódme miejsce (srebrny medal) zajęła drużyna UW 6 w składzie Michał Januszkiewicz, Wojciech Raczuk, Wojciech Sobiński z Uniwersytetu Warszawskiego, której opiekunem był Marek Sokołowski.

Ósme miejsce (srebrny medal) zajęła drużyna UW 2 w składzie Piotr Blinowski, Jakub Dziura, Dominik Wawszczak z Uniwersytetu Warszawskiego, której opiekunem był Marek Sokołowski.

Dziewiąte miejsce (brązowy medal) zajęła drużyna UW 1 w składzie Arkadiusz Czarkowski, Bartłomiej Czarkowski, Tomasz Nowak z Uniwersytetu Warszawskiego, której opiekunem był Marek Sokołowski.

Dziesiąte miejsce (brązowy medal) zajęła drużyna UW 8 w składzie Andrzej Jabłoński, Michał Kuśmirek, Paweł Zalewski z Uniwersytetu Warszawskiego, której opiekunem był Marek Sokołowski.

Jedenaste miejsce (brązowy medal) zajęła drużyna UWr 6 w składzie Igor Hańczaruk, Krzysztof Olejnik, Damian Sosulski z Uniwersytetu Wrocławskiego, której opiekunami byli Paweł Gawrychowski, Krzysztof Loryś oraz Bartłomiej Dudek.

Dwunaste miejsce (brązowy medal) zajęła drużyna UWr 5 w składzie Bartosz Chomiński, Olaf Surgut, Marcel Szelwiga Uniwersytetu Wrocławskiego, której opiekunami byli Paweł Gawrychowski, Krzysztof Loryś oraz Bartłomiej Dudek.

WIELKIE GRATULACJE!